29.12.2022 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výkonné samojízdné i tažené sklízeče hroznů

Německá firma Pellenc vyrábí široký sortiment nářadí a strojů pro sklizeň vinných hroznů, ovoce, údržbu sadů i travnatých ploch a pěstování oliv. Měla svou expozici na mezinárodním veletrhu EIMA 2022. 

V expozici se hrdě vyjímal sklízeč hroznů Pellenc Optimum. Představuje syntézu toho nejlepšího z vývoje společnosti. Přichází s novým konceptem v podobě multifunkčního nosiče a sklizňové hlavy. Tuto hlavu je možné demontovat a nahradit jiným příslušenstvím, takže nosič je možné ve vinici využívat celoročně. Po připojení nového příslušenství je toto nosičem automaticky rozpoznáno. Nastavení se provede z kabiny a ovládání je díky pokročilé automatizaci jednoduché. Instalace je snadná: montáž a demontáž probíhají ve výšce člověka a připojení nového příslušenství k nosiči je jednoduché a rychlé.

Dále byl na stánku firmy k vidění zástupce z rodiny vysoce výkonných strojů pro sklizeň vinné révy, tažených za traktorem. Sklízeč Grapes’line 60 nabízí shodnou kapacitu, jako stroj samojízdný, zatímco však investice jsou poloviční. V taženém sklízeči jsou obsaženy všechny nové inovace firmy Pellenc a zaručuje vysokou kvalitu práce. Stroj má snadnou manévrovatelnost, jednoduše se ovládá a pracuje rychle a šetrně vůči porostu i hroznům.

K ovládání sklízeče se do kabiny traktoru umístí multifunkční joystick spolu s barevným terminálem. Četné asistenční systémy pomáhají obsluze v práci.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down