Liebherr RoadShow 2015 poskytla hodnotné zážitky i zkušenosti

Firma Liebherr je prestižním výrobcem stavební techniky. Ve svém širokém výrobním programu nabízí rozmanité spektrum modelů strojů, s nimiž umí vyjít vstříc jakýmkoliv požadavkům. Firma také úspěšně proniká do zemědělství či do dřevozpracujícího průmyslu. Efektní prezentaci aktuálních stavebních strojů a jejich možností využití zorganizovala společnost LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ s. r. o. v pískovně v Bratčicích u Brna.

Akce Liebherr RoadShow 2015 se konala v České republice již počtvrté. Její popularita roste - v každém ze dvou dnů ji navštívila tisícovka zájemců. V pěkných, rozlehlých prostorech pískovny v Bratčicích u Brna se prezentoval kompletní sortiment stavebních strojů Liebherr, takže se zájemci o jakýkoliv druh stroje mohli s technikou blíže seznámit. A to nejen díky výkladu od zástupců společnosti LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ, ale stroj si mohli také vyzkoušet přímo v nasazení. Pískovna k tomu poskytovala ty nejlepší podmínky.

V úvodní části programu proběhlo originálně laděné show s ukázkami strojů v činnosti a krátkým představením jejich hlavních předností a inovací. Po jeho skončení se stroje rozjely na svá stanoviště, kde byly k dispozici pro praktické vyzkoušení.

Díky tomu bylo možné zažít velkou rozmanitost strojů Liebherr skutečně na vlastní kůži. To platí i o čelních kolových nakladačích, které mohou pracovat se širokou škálou příslušenství. Pro snadnou záměnu všech druhů příslušenství, zvláště například vysokovýklopné lopaty a vykusovače siláže, mohou být na přání vybaveny novým rychlovýměnným systémem Likufix. Tento systém umožňuje strojníkovi zvládnout výměnu kompletně z kabiny. A díky tomu, že je Likufix kombinován se systémem automatického spojení hydrauliky,  není třeba odpojovat hadice přídavných hydraulických funkcí u adaptéru manuálně. Systém Likufix nabízí firma Liebherr u kolových nakladačů jako jediná na světě. Kromě většího komfortu pro obsluhu je přínosem i pro využitelnost nakladače, která se díky zjednodušení práce při záměně příslušenství zlepší.

Dále byly na akci předvedeny i kolové nakladače kompaktní kategorie včetně verze pro využití v zemědělství, a nový model teleskopického manipulátoru Liebherr.*

 

Více informací přinese časopis Mechanizace zemědělství č 6/2015.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down