MACHŘI V MANIPULACI

Značka Case IH je známá především výrobou výkonných a spolehlivých traktorů. Jejich konstrukční a technické know-how ovšem uplatňují i ve výrobě v teleskopických manipulátorů. Pokud hledáte stroj určený k manipulaci s materiálem, stojíte možná před rozhodováním, zda si pořídit traktor s čelním nakladačem nebo manipulátor. Každá z těchto dvou možností má svoje zásadní výhody. Při výběru si stačí uvědomit, co přesně od stroje požadujete. Vybrali jsme pro vás dva nejprodávanější modely z těchto kategorií značky CASE IH a několik základních argumentů, které by vás při vašem výběru mohli nasměřovat.

Traktor s čelním nakladačem FARMALL 110C CASE IH

Traktor FARMALL je výkonný zemědělský stroj, který je velmi oblíbený mezi zemědělci pro svou všestrannost a široké možnosti agregace.  Ve spojení s čelním nakladačem dokáže být velice užitečný a efektivní. Své uplatnění najde nejen v zemědělství a na stavbách, ale oblíbený je také v oblasti komunální údržby. Jeho hlavní výhoda oproti manipulátoru je především v tom, že kromě manipulace jej můžete využívat i na široké spektrum jiných činností.  Pokud si zvolíte FARMALL 110 C s čelním nakladačem, získáte stroj, který zastane veškeré zemědělské činnosti, včetně převozu materiálu. FARMALL je díky svojí kompaktní velikosti a univerzálnosti oblíbený především v živočišné výrobě a pro práci v menších prostorech.

Manipulátor FARMLIFT CASE IH

Manipulátory FARMLIFT, které si značka CASE IH vyrábí ve svém vlastním závodě, se stejně jako traktory FARMALL a ostatní traktory značky CASE IH vyznačují robustností, perfektními jízdními vlastnostmi a komfortem kabiny. I když je určený výhradně pro manipulaci, v určitých ohledech svými vlastnostmi traktor s čelním nakladačem dokáže zastínit. Jedná se především o větší dosah díky teleskopickému ramenu dlouhému až 9,1m a zvedací kapacitu až 4200 kg. FARMLIFT vyniká také svojí manévrovatelností a hbitostí. Lze jej také vybavit homologovanými vzduchovými brzdami a uzpůsobit jej tak pro tahání vleček. Dlouhodobou životnost zajišťuje systém centrálního mazání, který zároveň výrazně ulehčuje každodenní údržbu stroje.

Velkou výhodu manipulátoru FARMLIFT je především větší dosah díky teleskopickému ramenu dlouhému až 9,1 m a zvedací kapacita až 4 200 kg

Pokud potřebujete obratný stroj, který si v mžiku poradí s jakýmkoli materiálem, zvolte FARMLIFT. Pokud hledáte traktor, který krom manipulace zvládne i všechny zemědělské činnosti, je pro vás nejlepší volbou FARMALL 110C, který nyní nabízí společnost AGRI CS ve zvýhodněném balíčku s čelním nakladačem ZDARMA.*

Ing. Otto Jirka

AGRI CS a. s.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down