Manipulátorů nové generace už je pět

Rok se s rokem sešel a manipulátory nové generace MF TH slaví své první narozeniny. Ne že by Massey Ferguson zařadil manipulační techniku do svého sortimentu teprve před rokem. Teleskopické manipulátory MF jsou v nabídce firmy dlouhá léta, ale přibližně před rokem na francouzském mezinárodním veletrhu Sima spatřila poprvé světlo světa nová generace MF TH. Na podzim ke čtyřem strojům přibyl ještě pátý.

Nová řada představuje pětici strojů, které nabízí své služby ve všech možných podmínkách. Ať už je prioritou velikost a kompaktní rozměry pro práci v omezených prostorech nebo naopak potřeba vysoce výkonného manipulátoru, který dokáže zvedat do výšky i ty nejtěžší balíky, nová modelová řada MF TH přináší řešení.

Nový MF TH 7030

Manipulátor MF TH 7030 je nejmladším členem řady a poprvé se ukázal až na loňské výstavě Agritechnica. Můžeme ho rovněž nazvat polokompaktním strojem, což ho také předurčuje pro práci ve vnitřních prostorách. Stejně jako nejmenší člen řady MF TH 6030 má úzký podvozek a možnost dvou pozic kabiny, takže jeho nejmenší rozměry jsou 2,1 na šířku a 2,1 na výšku. S MF TH 6030 sdílí i kapacitu zdvihu, která je 3000 kg, avšak na rozdíl od něj dosáhne až do výšky 6,75 m.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *