06.02.2023 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Moderní komponenty pro postřikovače

Arag, společnost založená v roce 1976 v italské obci Rubiera, provincie Reggio Emilia, přední výrobce příslušenství pro postřikovače a zařízení pro hubení plevele v systémech přesného zemědělství, představil své produkty na mezinárodní výstavě EIMA International 2022.

"Eima," vysvětluje Victor Gottardi,  výkonný ředitel společnosti Arag, "je důležitou mezinárodní přehlídkou, která nám umožňuje zůstat v kontaktu s našimi zákazníky a s mnoha průmyslovými odvětvími. Je to akce, které se tradičně účastníme. I v roce 2022 jsme představili naše hlavní novinky, které jsou  výsledkem pozorného plánování podporovaného naším oddělením výzkumu a vývoje, což nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní produkty se symbolem "Made in Italy", které vyvážíme do celého světa."

S historií,  která trvá téměř 50 let, se Arag stal globálním výrobcem. S pobočkami v Brazílii, Argentině, Austrálii a nedávno ve Spojených státech je přítomen na více než 110 trzích.

Více než 30 typů produktů firma představila na stánku Bologna v hale 37 o rozloze 350 metrů čtverečních.  Zvláštní pozornost byla věnována pěti zcela novým produktům, počínaje systémem Flowtron, který byl oceněn prestižní cenou Novità Tecnica Eima 2022. Byl také prezentován na exkluzivní předpremiéře, kterou FederUnacoma uspořádala v Bologni měsíc před veletrhem.

"Toto ocenění je jen posledním dosaženým cílem," dodává Gottardi, „což potvrzuje citlivost a technologické poslání společnosti, která již získala uznání za průtokoměr Orion WR  na předchozím ročníku soutěže. Neustále  investujeme do technologií, protože pevně  věříme,  že s inovacemi můžeme zlepšit přesnost distribuce přípravků na ochranu rostlin, zabránit vzniku úletu a podpořit ochranu životního prostředí i lidského zdraví."*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down