Moderní technika od zkušeného dodavatele

Jedna z věcí je prezentace zemědělské techniky na mezinárodních veletrzích, další pak její prodej a uvádění do provozu. Úspěchy v této činnosti jsou podloženy znalostí poměrů v praxi. Jednou takovou společností, která má přímý vztah k praxi, je i AG servis - zemědělská technika s. r. o. se sídlem v obci Třešť.

Tým 23 spolupracovníků se v letošním roce může pochlubit dvacetiletými zkušenostmi v prodeji a servisu zemědělské techniky. Od svých začátků v roce 1993 firma získala pověst spolehlivého obchodního partnera u velkého počtu zákazníků z řady velkých i malých či rodinných zemědělských podniků. Region působnosti firmy AG-Servis je široký a zahrnuje celý Kraj Vysočina, výjimkou ale nejsou ani zákazníci z jiných oblastí.

Zemědělský podnik jakékoli velikosti si může vybrat vhodný traktor značky Case IH nebo Steyr, protože sortiment těchto výrobců je velice široký. Zahrnuje i traktory prémiové kategorie s vysokou úrovní výbavy, u níž nechybí komfortní kabiny, plynulé automatické převodovky, ovládání nářadí pomocí ISOBUS či satelitní navigační systém. Univerzální traktory s poněkud odlišným konceptem pak reprezentují stroje JCB Fastrac, v současnosti vyráběné s výkonem motoru až 260 kW/348 k.

Anglická firma JCB je specialistou v oboru manipulační techniky. Na vysočině pracuje velké množství teleskopických manipulátorů ve žlutých barvách, a to až po model JCB 560-80, disponující nosností 8 t a maximální zvedací výškou 5,6 m.*

Více informací v časopise Zemědělec v regionu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *