02.01.2023 | 06:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Modernizace pro ještě pohodlnější práci s kombajny

Pro rok 2023 oznámil Case IH vylepšení funkcí u svých kombajnů Axial-Flow řady 150, zaměřené na další zjednodušení provozu a monitorování.  Aktualizace zahrnují integrovaný dotykový terminál AFS Pro 700 pro nastavení stroje a sledování provozních dat a nový přijímač GPS, poskytující dokonalejší příjem signálu. Tak je dosaženo snížení pracovní zátěže obsluhy během dlouhé pracovní doby a maximalizace efektivity stroje

Nový integrovaný dotykový terminál AFS Pro 700 poskytuje přístup k ovládacím datům a nastavení kombajnu konečky prstů. Na kombajnech řady Axial-Flow 150  modelového roku 2023 je ovládací dotykový terminál AFS Pro 700 integrován do pravé konzoly. Tento moderní terminál poskytuje obsluze veškeré informace, které byly dříve viditelné v malém terminálu integrovaném v pravém A-sloupku. K tomu ale terminál AFS Pro 700 slouží ještě pro pohodlné a dobře čitelné nastavení a současně i pro monitorování chodu kombajnu. Nastavení lze provádět konečky prstů. Mimo jiné je možné sledovat a kontrolovat provoz všech klíčových funkcí, jako je drtič slámy, zrnový dopravník, axiální rotor, ventilátor a otáčky převodovky, dále lze sledovat fungování monitorování výnosu a automatického řízení AccuGuide.

Terminál AFS Pro 700 monitoruje také výskyt zlomených zrn a ztráty na rotoru a na sítech (prostřednictvím originálních senzorů Case IH v sítové skříni). Poskytuje i další informace, dříve zobrazované na displejích sloupku A, jako je  hladina paliva a  teplota motoru. Kombajnér má všechna data pěkně v zorném poli, zatímco sleduje adaptér. Přitom zůstává výhled na adaptér jasný a nerušený. Ve výsledku to vede ke sníženému namáhání obsluhy se všemi informacemi, seskupenými pro posouzení na první pohled.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down