29.08.2018 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Modrá technika pro profesionály

Pravidelným účastníkem Našeho pole je společnost Köckerling. Stejně jako v letech minulých se mohli i letos zemědělci přesvědčit, že jde o tradičního německého výrobce, jehož produkty se vyznačují vyhlášenou německou precizností a kvalitou. Základem inovací jsou originálními myšlenky konstruktérů, které nejsou žádnou marketingovou záležitostí, ale výrazně zlepšují vyspělost a funkčnost modré techniky.

Důkazem tvrzení byla i šestice tmavomodrých strojů, které představovaly průřez tradičním výrobním sortimentem. „Letos jsme připravili techniku vycházející z možnosti jejího rychlého dodání pro nastávající období. S novou fabrikou, která byla otevřená letos, se výrazně zkrátily termíny výroby,“ pochlubil se Petr Formánek z firmy Köckerling.

Společnost Köckerling přivezla do Nabočan nový talířový kypřič Rebel 6000 Profiline o záběru 6 m určený pro zpracovávání pozemků s velkým výskytem rostlinných zbytků, k zapravení chlévského hnoje a k přípravě půdy až do hloubky 20 cm. Je osazen 52 vykrajovanými talíři o průměru 620 mm ve dvou řadách. Jednotlivé talíře jsou uchyceny vždy samostatně pro lepší kopírování pozemku, uchycení je pružné, na silném listovém peru, které nepotřebuje v průběhu své životnosti žádnou údržbu. Toto technické řešení vytváří při pojezdu po poli vibrace, které zaručují snadnější vnikání talíře do suché půdy a její lepší drobení. Velkou průchodnost kypřiče zaručuje výška rámu 830 mm.*

Více o vystavených strojích naleznete v Zemědělci č. 36.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down