08.06.2024 | 01:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na francouzské výstavě Terres en fête se představí čtyři stroje SMS CZ

Od 7. června do 9. června se koná francouzská výstava Terres en fête, která se s průměrnou návštěvností až 85 000 lidí řadí mezi významné zemědělské události v zemi s dopadem zejména pro střední a severní část Francie. SMS CZ bude u toho, na ploše E17 partnera Fumery Pieces byly k vidění hned 4 rokycanské stroje.

„Do Francie úspěšně dovážíme naši techniku přes 15 let a za tu dobu jsme v zemi získali stovky spokojených zákazníků. Ostatně i dva naše produkty, radličkové kypřiče ARRAS a ATOS jsou speciálně vyvinuté dle požadavků francouzských farmářů. ARRAS navíc nese jméno podle regionálního střediska v jehož blízkosti se výstava koná, a i proto bude tento radličkový kypřič na stánku k vidění,“ říká Petr Jirsa, jednatel společnosti SMS CZ s.r.o.

Arras 470 H

Odborná i laické veřejnost se bude moci seznámit s modelem ARRAS 470 H. Stroj je vhodný pro předseťovou přípravu a pro hlubší prokypření a rozdrobení brázdy do hloubky až 20 cm. Uplatnění nalezne ale i v mělké posklizňové podmítce.

Stroje má hydraulicky skládaný rám, který je osazený třemi řadami dlátových radlic s osovou roztečí 22,5 cm. Radlice jsou proti přetížení chráněné pružnou slupicí z čtvercového profilu 35x35 mm. Do těžších podmínek lze stroj osadit slupicí se silnějším profilem 40x40 mm. Následuje zavlačovač s dráty o průměru 12 mm s plynule stavitelnou výškou a pracovním sklonem. Vše uzavírá stavitelný opěrný a drobící válec.

Talon

Dalším viděným strojem na akci z dílny SMS CZ bude hloubkový kypřič TALON CLASSIC 300/6 se šesti slupicemi, pracovním záběrem 3 m a pracovní hloubkou až 45 cm. Pracovní radlice stroje mohou být jištěny buď střižným šroubem, nebo při práci v náročnějších podmínkách hydropneumaticky. Navíc jsou k dispozici rovné nebo zahnuté slupice. Stroj slouží pro rozrušení, nadzvednutí a provzdušnění utužené půdy bez vytahování neúrodného podorničí na povrch.

Severit 400 H

Na akci se představí i předseťový kompaktor SEVERIT 400 H. Díky kombinaci různých typů pracovních orgánů je tento stroj schopen při jednom přejezdu srovnat pozemek, rozdrobit hroudy a zároveň precizně připravit seťové lůžko. Vystavovaný model je tvořen dvěma rámy, které jsou hydraulicky skládané kolmo na osu stroje. Pracovní záběr je 4 m a stroj dokáže kombinovat až 7 pracovních operací do jednoho přejezdu.

TERAN N 300

závěsu traktoru. Pracovní záběr stroje je 3 m a vyniká univerzálností a snadnou manévrovatelností. Hodí se jak na údržbu trvalých travních porostů, tak do polních aplikací. Díky krátké konstrukci je těžiště stroje velmi blízko závěsu a je tak vhodný i pro méně výkonné traktory, nebo na svažité pozemky. Na výstavě bude stroj k vidění se secí nástavbou PS 200.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down