Na nahém těle živých krásek

(fuk) – Veletrh Techagro už dávno není pouze „suchou“ výstavou zemědělské techniky, ale mnoho vystavovatelů přijíždějí do Brna s řadou nápadů, jak do své expozice přilákat co nejvíce návštěvníků. Se zcela originální myšlenkou přišla letos společnost Kramp. V její expozici pózovaly polonahé manekýny, na jejichž těle se prezentovala nejen nová značka Kramp, ale i názvy spřízněných firem či symboly jejich výrobků. Povedlo se, v této expozici bylo po celou dobu výstavy stále plno.

Předmětem činnosti společnosti Kramp, která byla v České republice založena v roce 2007 pod názvem Grene Kramp, je velkoobchod s náhradními díly na zemědělskou techniku i dalšími potřebami pro zemědělce a hobby segment. Vzhledem k užšímu propojení s mateřskou firmou Kramp během roku 2009 přebrala od března letošního roku stejný název i česká společnost.
„Naši obchodní partneři naleznou pod jednou střechou vše, co potřebují, a to za přijatelnou cenu,“ řekla týdeníku Zemědělec manažerka společnosti Kramp, s. r. o., Jana Wagnerová. „Od dílů a součástek k traktorům, samojízdným strojům, či lesní i zahradní technice, přes náhradní díly k dalším zemědělským strojům, až po vybavení dílen, nářadí a pracovní oblečení. Jde o statisíce produktů, převážně originálních náhradních dílů a značkových výrobků. Rychlou a pohodlnou objednávku lze uskutečnit prostřednictvím našeho webshopu, který je k dispozici 24 hodin denně, online lze zjistit i informace o stavu zásob a cenách. Dodržujeme strategii velkoobchodu, takže neprodáváme koncovým uživatelům, tedy zemědělcům, ale zboží dodáváme jejich nejbližším dealerům. Naši obchodní partneři, jejichž počet se každý rok zvětšuje, oceňují na firmě Kramp především široký sortiment a rychlost dodávek. Pokud si objednají náhradní díl jeden den do 16 hodin, druhý den ráno do osmi hodin je doručen. Obchodním partnerům tak nabízíme kromě širokého sortimentu produktů, propracované logistiky, služeb, poradenství a intenzivního marketingu také jistotu a klid. Jsme pro ně stabilním a především spolehlivým partnerem.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *