Na skok u ještě mladé firmy

Společnost Traktory Morava je mladou firmou, která na našem trhu začala působit nedávno. Jak již vyplývá z jejího názvu soustřeďuje své obchodní aktivity zejména do regionu jižní Moravy.

. Začali s traktory Fendt, poté přibyl kompletní půdozpracující sortiment firmy Lemken. Později byl sortiment rozšířen o rakouskou firmu Brantner s dopravní technikou, výměnné systémy Hawe a krmné míchací vozy španělské firmy Tatoma ve vertikálním i horizontálním provedení, i o varianty samojízdné. „Všechny stroje , které prodáváme, jsou špičkou ve svém oboru, a to byla i naše prodejní strategie,“ říká jednatel firmy Ing. Jiří Leden. O renomé techniky Lemken je asi zbytečné polemizovat, pro značku Brantner hovoří desetiletá záruka, kterou poskytuje na rám a podvozek a dobré zkušenosti jsou i se stroji Tatoma, z nichž několik jich již v ČR pracuje, ten nejdéle provozovaný již čtvrtou sezónu.
Základní prodejní a servisní středisko firmy je ve Slavkově u Brna, kde byl zakoupen areál, další středisko je u Znojma a jedno poblíž Žďáru nad Sázavou. V dohledné době bude na Moravě zřízeno středisko další.
Expozice firmy Traktory Morava nabídla dobrý průřez nabízeným sortimentem strojů, mezi nimiž bylo kromě traktorů Fendt možné shlédnout též třístranně sklápěný návěs Brantner, překládací vůz Hawe nebo tažený MKV Tatoma s horizontálním systémem míchání. Není bez zajímavosti, že tato firma jako jedna z prvních přišla na trh se systémem šneku s dostředným mícháním, tedy s menší energetickou náročností a větší šetrností vůči míchanému krmivu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *