Na stánku byl i opravdový obr

Stánek společnosti Moreau Agri v pavilonu V nabízel podívanou na techniku dopravní, aplikační, živočišnou, ale i na techniku pro zpracování půdy a setí. Kromě známých strojů mohli návštěvníci stánku obdivovat i naprosté novinky.

Společnost Moreau Agri je výhradním dovozcem francouzských teleskopických manipulátorů značky Manitou a traktorů nadnárodního koncernu Argo Tractor značek Landini a McCormick. Dále zastupuje belgickou firmu Joskin, která vyrábí především dopravní a aplikační techniku, italskou firmu Storti, jejíž portfolio zaujímají krmné vozy, stroje na zpracování půdy značky Gregore Besson a v neposlední řadě aplikační a secí techniku Sulky.

Obr mezi traktory
Vedle traktorů Landini a McCormick vypadal traktor Versatile opravdu jako obr. A s výkonem 550 koňských sil to opravdu obr je. Versatile je nejen co do velikosti největší novinkou sortimentu společnosti Moreau Agri. Kloubový tahač je poháněn motorem Cummins QSX se zdvihovým objemem 15 l. Výkon na podložku převádí buď převodovka Catepillar plně řazená pod zatížením nebo mechanická převodovka s 12 stupni vpřed a čtyřmi vzad. Kabina byla přepracována a nabízí více než 5 m3 prostoru a 8 m2 prosklených ploch. Součástí komfortního sedadla řidiče je multifunkční loketní opěrka.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *