Na trojici krmných vozů se mohou spolehnout

Společnost Moreau Agri, spol. s.r.o. je od loňského roku výhradním zástupcem krmných míchacích vozů Frasto, což jsou sourozenci krmných vozů Storti, které Moreau Agri prodává již nějaký ten pátek. Obě značky spojuje kromě jednoho výrobce i vlastnosti jako je jednoduchost, robustnost a s tím spojená i spolehlivost. Krmné vozy Frasto Storm používá pro krmení i podnik Měcholupská zemědělská a.s. a je s nimi spokojený.

Podnik se zabývá především živočišnou výrobou a jeho výsledky jak v chovu dojného, tak v chovu masného skotu jsou výborné. Krmení je zajišťováno třemi taženými vozy Frasto Storm s horizontálním mícháním a nakládací frézou.

Trojce krmných vozů

Vzhledem k rozsáhlé živočišné výrobě se v zemědělském podniku Měcholupská zemědělská uplatí tři soupravy traktoru s taženým krmným vozem Frasto. Jedna souprava zakládá krmivo na středisku Předslav, kde je situováno základní stádo dojných krav. Druhá souprava má na starosti krmení ve středisku Újezd, kde se nachází kromě rozsáhlých pastvin i výkrm býků. Třetí souprava jezdí po dalších střediscích, kde jsou umístěny jalovice, výkrm býků i odchovny plemenných býků.

Dva stroje jsou modely Frasto Storm 130 s kapacitou míchací vany 13 m3 a třetí je o malinko menší Frasto Storm 90 s kapacitou vany 9 m3. Všechny vozy jsou taženy traktory s výkonem okolo stovky koní a jsou vybaveny nakládací frézou.

V Měcholupské zemědělské jsou se všemi krmnými vozy Frasto Storm spokojeni. Ten nejnovější tu pracuje teprve tři měsíce, ale ten nejstarší je v podniku okolo deseti let.

Moreau Agri, středisko Klatovy

Poslední tažený krmný míchací vůz Frasto prodala do společnosti Měcholupská zemědělská a.s. firma Moreau Agri středisko Klatovy. Středisko v Klatovech sídlí od roku 2012 a jeho vedoucím je Milan Urban. Kromě něho na pobočce pracují tři servisní technici a jedna účetní. V současné době se středisko stěhuje do nových prostor, ale stále v Klatovech. Nový areál je větší a nabízí možnost mít všechno (jak administrativu, tak servisní zázemí) na jednom místě.

Krmné vozy Frasto a potažmo i krmné vozy Storti (dříve tu pracoval Storti Buldog) si v podniku vydobyly dobré jméno především svou spolehlivostí.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down