Na zemědělské výstavě v Polsku

Agroshow, výstava zemědělské techniky, která se konala koncem září v polských Bednárech, si už dávno získala dobré jméno a stala se jednou z největších zemědělských výstav nejen v Polsku, ale i v Evropě. Pravidelně na ní bývají k viděni i traktory Zetor. V expozici představila česká značka deset strojů z modelových řad Major, Proxima a Forterra a také jednu novinku – novou generaci čelních nakladačů ZQ.

„Agroshow je jednou z nejdůležitějších výstav v Polsku i v Evropě vůbec. Pravidelně se koná na začátku podzimu, tedy v období, kdy už vyvrcholily zemědělské práce a farmáři i chovatelé spřádají plány na další sezónu. Pro nás je to skvělá možnost představit novinky a produktové portfolio značky Zetor a získat také zpětnou vazbu od uživatelů našich produktů a informace o jejich potřebách,“ říká Arkadiusz Fułek, prezident ZETOR POLSKA Sp. z o. o.

Zetor si letos pro návštěvníky výstavy připravil novou generaci čelních nakladačů Zetor System, které tvoří aktuální novinku v produktovém portfoliu. Modernizovaná řada nesoucí označení ZQ přináší zákazníkům díky vyšší tuhosti agregace i delší životnost, lepší výhled z kabiny, vyšší zvedací výšku, snadnější připojení k traktoru a rozšířené možnosti příslušenství, jako je osvětlení nebo chytrý displej zobrazující hmotnost nákladu a pozici nakladače. Společně s novými čelními nakladači si ZETOR POLSKA Sp. z o. o. připravil pro návštěvníky malé překvapení. Vlajková loď Zetoru, Forterra HD 150, byla k vidění v bílém designu označovaném jako „Bílá perla“. Nové barevné vyjádření odkazuje na polské národní barvy – bílou a červenou. Záměrem bylo upoutat pozornost návštěvníků nejen na expozici, ale také na aktuálně nejsofistikovanější stroj v portfoliu značky. Se skončením výstavy bude traktor sloužit jako předváděcí stroj při prezentacích značky Zetor zemědělcům na jejich farmách.*

Více naleznete v Zemědělci č. 42.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *