Náhradní díly mají po ruce

Prodejem náhradních dílů na zemědělskou techniku se zabývá společnost T-AGRO CZ s. r. o., který sídlí v Březině na Tišnovsku. Jak uvedl její zástupce Josef Krejčí, mají v nabídce spíše produkty alternativních výrobců, tedy ne nutně originální náhradní díly.

Nicméně, postupem času od založení firmy (v roce 1998) se k opotřebitelným náhradním dílům přidaly i originální a konstrukční díly a nabídka se postupem času rozšířila a ucelila. Nabízejí náhradní díly zhruba stovky společností pro výrobce zemědělské techniky, ale z poloviny jsou to alternativní výrobci, popsal J. Krejčí dále. Poptávka po náhradních dílech se řídí především aktuální fází sezóny.
Připomněl, že firma vyrostla, zaměstnává 35 lidí a mají šest poboček po celé republice. Kromě sídla v Březině jsou to střediska v Libhošti, Židovicích u Roudnice n/Labem, Vlčnově, Stodě a Soběslavi. „Snažíme se být zákazníkovi na blízku, aby měl možnost zajet do skladu, kde si výrobek koupí a hned fyzicky převezme,“ uvedl J. Krejčí. V tom vidí výhodu oproti jiným firmám, které se to snaží dodávat logisticky, zboží tedy posílají z centrálních skladů, které ani mnohdy nejsou v České republice. Mají širokou nabídku, ale zboží posílají do druhého dne. „Touto cestou však nechceme jít,“ konstatoval. Nicméně tímto způsobem doplňují originální náhradní díly, které na skladě nemají. Jezdí proto každý den do Německa a díly dodávají do druhého dne.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *