03.03.2022 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nejen k přípravě seťového lůžka

Výjimečnou všestrannost nabízí zemědělcům radličkový kypřič Kuhn Prolander, který má ve svém portfoliu společnost KUHN CENTER CZ. Lze ho využít jak k precizní přípravě seťového lůžka po orbě, tak i k mělké podmítce. Kvalitní práci odvede v rozličných půdních podmínkách, těžké, jílovité nevyjímaje.

Společnost KUHN CENTER CZ má pro zemědělce připraveny jak nesené, tak tažené kypřiče Prolander. Nesená řada 100 R se čtyřmi řadami slupic je vhodná pro zemědělce s traktory střední třídy o výkonu 100 až 210 koní. Tažená řada Prolander 1000 s pěti řadami slupic splňuje požadavky na veliký pracovní výkon a ziskovost zemědělských podniků s traktory o výkonu 150 až 300 koní. K zajištění optimální kvality práce je zapotřebí pouze 25 až 35 koní na metr záběru při pracovní rychlosti až 12 km/h. Nízké požadavky na příkon navíc snižují spotřebu paliva a prodlužují životnost opotřebitelných dílů.

„Radličkové kypřiče Prolander jsou ideálním strojem pro přípravu seťového lůžka, neboť prostřednictvím jemné vrstvy ornice zaručí optimální vzcházení plodin,“ tvrdí Ing Jan Augustin, produktový manažer společnosti KUHN CENTER CZ. „Nebo je lze využít k mělké podmítce, která podpoří vzcházení plevelů a výdrolu, jež se pak následně druhým přejezdem Prolanderem mechanicky zničí. Je třeba si uvědomit, že vysoké výnosy a optimální finanční výsledky začínají již kvalitním zpracováním půdy. U tohoto stroje ocení zemědělci i jednoduché nastavení bez použití nářadí.“*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down