04.05.2022 | 07:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nejlepší zemědělská pneumatika pro rok 2019

Nízkotlaká pneumatika TM1000 výrobce ProgressiveTraction od Trelleborg Wheel Systems získala ocenění za „nejlepší zemědělskou pneumatiku“ na veletrhu Hevea Tire Industry Awards 2019, který se konal v North Convention Center madridského sdružení pro pořádání veletrhů (IFEMA) ve španělském Madridu 9. ledna 2020.

Ceny Hevea za rok 2019 se rozdělovaly v 19 kategoriích oceňujících výjimečné entity z oblasti pneu průmyslu. TM1000 ProgressiveTraction od Trelleborg Wheel Systems byla označena jako „nejlepší zemědělská pneumatika“ s více než 38,2 % hlasů před druhou nejlepší pneumatikou, která obdržela 19,7 % hlasů.

Ramon Martinez, Country Manager Trelleborg Wheel Systems pro Španělsko a Portugalsko, uvedl: „TM1000 ProgressiveTraction získal ocenění od EuroPneus za vynikající technologii a výkonnost, kterou nabízí. V souladu se závazkem společnosti Trelleborg pomáhat zajišťovat udržitelnou budoucnost zemědělství a zároveň zvyšovat efektivitu a produktivitu zemědělských operací našich zákazníků, zajišťuje technologie ProgressiveTraction lepší přenesení další síly na zem a snižuje zátěž na půdu za současného zlepšení jízdních vlastností stroje."

Druhý ročník cen Hevea sponzorovaný a organizovaný španělským časopisem EuroPneus, který se zabývá pneumatikami a orientuje se na všechny odborníky tohoto odvětví, si kladl za cíl ocenit práci těch, jež jsou součástí oboru automobilových a speciálních pneumatik pro trh s náhradními díly. To vše se točí kolem pneumatiky jako důležité součásti bezpečnosti a životního prostředí.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down