Největší traktor Kubota

Na evropském trhu malých traktorů je značka Kubota velmi silná. Nicméně strategií společnosti je zaměřit se také na sektor větších traktorů a tak nám traktory Kubota pomalou rostou před očima. Na výstavě Agritechnika proto bude hlavní hvězdou expozice model ze série M7001, která nabízí výkon 130 až 170 koní.

Pokud měl někdo traktory Kubota zařazeny pouze mezi kompaktní stroje, je na čase toto vnímání změnit. Nové série M7001 s kapacitou zadního závěsu 9 tun je již opravdovým traktorem pro práci nejen na farmě, ale i na poli. Určená je proto na středně velké farmy s živočišnou i rostlinou produkcí jako univerzální traktor.

Série M7001 zahrnuje celkem tři modely, M7131, M7151 a M7171. Všem bije pod kapotou srdce v podobě čtyřválcového motoru V6108 se zdvihovým objemem 6,1l. Traktory jsou k dispozici ve verzi Standard, Premium a Premium K-VT. Podle toho do jaké verze spadají, jsou vybaveny převodovkou a hydraulickým systémem. Verze Standard a Premium nabízí 4 stupňovou převodovku s šestistupňovým násobičem, takže celkem 24 stupňů vpřed a stejný počet vzad, s plazivými rychlostmi dokonce 40 stupňů vpřed a vzad.

 

Série M7001 zahrnuje celkem tři modely, M7131, M7151 a M7171. Všem bije pod kapotou srdce v podobě čtyřválcového motoru V6108 se zdvihovým objemem 6,1l. Traktory jsou k dispozici ve verzi Standard, Premium a Premium K-VT. Podle toho do jaké verze spadají, jsou vybaveny převodovkou a hydraulickým systémem. Verze Standard a Premium nabízí 4 stupňovou převodovku s šestistupňovým násobičem, takže celkem 24 stupňů vpřed a stejný počet vzad, s plazivými rychlostmi dokonce 40 stupňů vpřed a vzad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *