Nejvyšší ocenění pět let za sebou

CGS Tyres/MITAS a. s. dosáhl v roce 2009 celkové hodnocení „A“, v programu dodavatelů Fendt. Společnost AGCO již pět let v řadě oceňuje tohoto výrobce pneumatik hodnocením „dodavatel-A“ za jeho obchodní vztahy s přední značkou Fendt. CGS Tyres/MITAS a. s. získalo nejvyšší známku „A“ ve všech hodnocených kategoriích: kvalita, logistika, služby a životní prostředí.

„Uvedené ocenění obchodních vztahů se značkou Fendt je pro CGS Tyres/MITAS a. s. velmi důležité, protože dokazuje nejvyšší úroveň zákaznických služeb,“ upřesňuje Jens Steinhardt, manažer pro klíčové zákazníky. Pro CGS Tyres/MITAS a. s. je spokojenost zákazníků tím nejdůležitějším parametrem.“
Se skupinou AGCO a její top značkou Fendt usiluje CGS Tyres/MITAS a. s. o dlouhodobou spolupráci, která velmi úzce souvisí i s oblastí vývoje. Příkladem je koncepce vývoje a výroby velkoobjemových pneumatik řady SVT (SuperVolumeTyre) o rozměru 900/60 R 38 značky Continental. Tato pneumatika byla vyvinuta v těsné spolupráci se značkou Fendt především pro traktory nejvyšších výkonnostních tříd řady 900 Vario. Ale nejde jen o ně. CGS Tyres/MITAS a. s. dodává pneumatiky i pro další řady traktorů 300 Vario a 900 Vario. Za zmínku stojí model 200 Vario Fendt vystavený na loňském veletrhu Agritechnica v Hannoveru. Byl „obutý“ zemědělskými pneumatikami Continental, které jsou součástí sériové výbavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *