30.08.2023 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

New Holland Agriculture představuje modernizaci mlátiček řady CR

Portfolio modelů sklízecích mlátiček řady CR od společnosti New Holland Agriculture získává pro modelový rok 2024 svěží vzhled a působivější dojem. Vylepšení designu a funkčnosti mlátiček včetně nových sedadel, kamer, senzorů a technologických možností, potvrzují neustálé inovace a zlepšování, které přispívají k celkovému pohodlí při sklizni.

Portfolio sklízecích mlátiček řady CR se skládá z pěti modelů: CR7.80, CR7.90, CR8.90, CR9.90 a CR10.90. Výkony motorů, základní specifikace a sklizňový výkon zůstanou u všech pěti modelů stejné ve srovnání s předchozími lety, nicméně pro modelový rok 2024 přicházejí do modelů sklízecích mlátiček CR různé modernizace.

V novém společném designu

První z nich je New Holland Signature Styling: Aktualizované mlátičky řady CR budou nyní obsahovat moderní design ve stylu New Holland, aby výrobce sladil tuto řadu s ostatními členy portfolia New Holland a odrážel závazek značky k moderní estetice a vzhledu strojů. Svěží design je snadno rozpoznatelný pomocí 3D obtisku listů New Holland, modrých detailů New Holland a loga CR na velkém zásobníku zrna.

Dvě nové nabídky sedadel: Pro další zvýšení pohodlí obsluhy během dlouhých hodin v terénu nabízí společnost New Holland u všech modelů výběr prémiového celokoženého sedadla nebo luxusního sedadla. Mezi funkce sedadel, které lze zvolit, patří dvoustupňové vyhřívání a ventilace a pneumatická bederní opěrka pro podporu pohodlnějšího a produktivnějšího pracovního prostředí.

Kamery sledují okolí

Možnost tří kamer: Společnost New Holland integrovala možnost tří kamer do aktualizovaných modelů sklízecích mlátiček CR. Kamerový systém poskytuje obsluze lepší přehled o stroji, aby se zlepšila bezpečnost a manévrovatelnost při sklizni. Tři kamery jsou umístěny: na zábradlí v zadní části mlátičky, nad závěsem pro oj vozíku s adaptérem a na výsypníku. Živé záběry lze sledovat prostřednictvím terminálu IntelliView.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down