New Holland bude prezentovat své stroje na Saltexu

Výrobce New Holland bude představovat své produkty a zkušenosti z celé řady oborů na mezinárodním veletrhu Saltex ve Velké Británii. Vystaví modely kompaktních traktorů Boomer, a to konkrétně Boomer 25 ROPS s mezinápravovým žacím strojem a Boomer 40 CAB s čelním závěsem, doplněné minirýpadlem. Dvoudenní veletrh se koná 1. a 2. listopadu 2017 v Birminghamu.

Modelová řada Boomer zahrnuje pět typů s výkonem od 23 do 47 k, produkovaným tří- a čtyřválcovými motory. Tyto kompaktní, ale výkonné traktory jsou agilní, efektivní, pohodlné a jednoduché na údržbu. Byly vyvinuté tak, aby dokázaly plnit celou řadu úkolů, od instalace a údržby golfových hřišť až po tvorbu krajiny. Boomer jsou ideální traktory pro toho, kdo hledá stroj k údržbě menších ploch krajiny, obce a podniky, poskytující služby v oblasti údržby krajiny.

Všechny modely kompaktních traktorů Boomer jsou vybaveny vnějšími hydraulickými okruhy vzadu, na přání i v oblasti mezi nápravami, zadním vývodovým hřídelem a tříbodovým závěsem, který zvedne 1250 kg. Díky tomu mohou být agregovány s celou řadou pasivního i aktivního nářadí.

Vedle traktorů řady Boomer bude New Holland prezentovat taktéž svou skupinu stavební techniky, a to prostřednictvím minirypadla ve žluté barvě v provedení s kabinou ROPS. Série minirypadel zahrnuje sedm modelů s výkonem motoru od 16,8 do 64,7 k. Jejich výložník zdvihne hmotnost od 1,7 do 6 tun. Zároveň mohou i tyto stroje pracovat se širokou paletou příslušenství, které může být poháněné prostřednictvím trvalého průtoku oleje.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *