08.02.2024 | 08:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

New Holland CR11 startuje tour v USA

Poté, co se kombajn CR11 dostal do centra pozornosti na veletrhu Agritechnica 2023, nyní zažívá velmi očekávaný debut v Severní Americe. Začátkem příštího týdne, 14. února na National Farm Machinery Show v Louisville, Kentucky, zahajuje CR11 své turné po Severní Americe. Nový lídr v oboru vysokokapacitní sklizně se vydává na cestu, která bude zahrnovat zastávky na četných akcích pro zákazníky po celých USA a Kanadě.

„Připravte se, protože sklízecí mlátička CR11 vyráží na silnice a začíná v Louisville,“ říká Curtis Hillen, marketingový manažer sklízecích mlátiček New Holland. „Kombajn CR11 je více než jen stroj, je to nový standard moderní sklizně, který definuje to, co očekáváme od výkonné sklízecí mlátičky. Toto debutové turné je příležitostí zažít kombi CR11 na vlastní kůži.“

V průběhu nadcházejících měsíců budou příležitosti prohlédnout si, vylézt do kabiny nebo vzít kombajn CR11 na testovací jízdu na jeho cestě po USA a Kanadě. Debutové turné CR11 začíná na National Farm Machinery Show, která se koná 14.-17. února v Louisville v Kentucky a končí 10.-12. září ve Wood River v Nebrasce na výstavě Agri-Trade Equipment Expo.

Detailnější informace o nové sklízecí mlátičce přineseme v časopisech vydavatelství Profi Press.*

New Holland CR11 při slavnostní premiéře na Agritechnice 2023
New Holland CR11 při slavnostní premiéře na Agritechnice 2023

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down