05.04.2022 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová nádrž se širokým využitím

K novinkám firmy Amazone pro letošní rok patří také nová čelně nesená nádrž s označením FT-P 1502. Její konstrukce vychází z úspěšné techniky nesených postřikovačů UF-02.

Nádrž FT-P 1502 je ideálním pomocníkem při práci s různými kapalnými látkami, ať se jedná o meziřádkové kultivátory, secí stroje s přihnojováním kapalnými minerálními hnojivy, či mnoho dalších aplikací.

Nová nádrž má objem 1550 litrů a je osazena hydraulicky poháněným pístomembránovým čerpadlem o výkonu 180 l/min. Pro fungování čerpadla je zapotřebí 35 litrů oleje za minutu.

Ovládací prvky nádrže FT-P 1502 jsou sdruženy na levé straně, kde jsou také velmi snadno přístupné. Na přání je možné nádrž osadit balíčkem výbavy Comfort-Paket nesených postřikovačů UF 02. Tento balíček zahrnuje terminál Twin 3.0 pro ovládání na straně sání, automatické zastavení čerpadla po naplnění nádrže, autodynamickou regulaci míchání, pracující v závislosti na úrovni naplnění nádrže jakožto i dálkově ovládané, automaticky pracující programy čištění, zaručující rychlé a zároveň důkladné vyčištění nádrže. Pro spolehlivé vyčištění interiéru je  FT-P 1502 doplněna o nádrž na čistou vodu o objemu 180 l.

Pod velkým, jednoduše odklopitelným víkem se nachází velká přimíchávací nádoba. Tato nádoba dovoluje bezpečné a přesné dávkování chemických přípravků či také například hnojiv v tekuté i pevné formě. Dosažitelná je snadno díky velkému výklopnému schůdku před nádrží. Přimíchávací nádoba standardně nabízí čisticí pistoli, trysku na čištění kanystrů a vyjímatelné síto z ušlechtilé oceli.

Pro přejezdy po silnici je nová nádrž standardně osazena výstražnými tabulemi a LED osvětlením vpředu. Na přání je možný kamerový systém s certifikací TÜV, pracovní osvětlení LED a přídavné dotížení.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down