18.02.2021 | 08:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová generace pařezové brusky

Estonská společnost Dipperfox, která vyrábí příslušenství pro bagry, vyvinula efektivní drtič pařezů Dipperfox Stump Crusher 850 PRO. Inovativní součásti drtiče jsou patentovány a ochranná známka Dipperfox platí v celé Evropské unii i v USA.

Dipperfox Stump Crusher 850 PRO je nástavec pro bagry - používá se u strojů o hmotnosti od 14 do 30 tun. Řezací nože drtiče poháněné hydraulickým motorem přes dynamickou převodovku zvládnou rozřezat jakýkoli pahýl na tenké proužky, a to až na rozvětvené kořeny. Zcela nová generace pařezové brusky je schopna zbrousit 180 pařezů za pouhou hodinu, což šetří čas i náklady. Brusku lze použít na místech, kde je nutné se zbavit pařezů (v případě odlesňování), jako jsou lesní či hustě osídlené oblasti, stavby silnic a lehké dopravní cesty, v okolí elektrických vedeních a v oblastech obsluhujících železnice.

Dosud se většinou vše řešilo vykořeněním pařezů, což je náročné na pracovní sílu a čas a ve výsledku celá oblast bývá rozkopaná a neupravená. S Dipperfoxem lze pařezy čistě rozdrtit, aniž by došlo k poškození okolního povrchu. Tímto způsobem je možné rychle a snadno připravit lesní oblast na jakékoliv další práce. Kromě toho je vyloučen nákladný proces odstraňování a likvidace vyvrácených pařezů. Navíc bruska na Dipperfox zachovává přirozenou půdu kolem pahýlu a je zcela šetrná k životnímu prostředí.

Výhodou tohoto drtiče je mimo jiné i eliminace dobře známých problémů lesních infekcí a kůrovce. Pomocí drtiče je také možné zabránit šíření kořenové hniloby a houbové choroby způsobující hnilobu kořenů a stonků. Díky nové technologii pomáhá Dipperfox uživatelům dosáhnout 10 až 15krát efektivnějších výsledků, s ohledem na ušetřený čas a vynaložené finanční prostředky.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down