25.05.2023 | 07:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová minirypadla Stage V o hmotnosti šesti tun

Společnost DEVELON (dříve známá jako Doosan Construction Equipment) uvedla na trh nová šestitunová minirypadla DX62R-7 a DX63-7, splňující požadavky Stage V. DEVELON tak pokračuje v uvádění nové generace svých strojů, které sdílejí nový celkový design. Nová mini rypadla jsou navržena tak, aby poskytovala maximální výkon, optimální stabilitu, větší všestrannost, vyšší komfort obsluhy, ovladatelnost, odolnost a umožňovala snadnou údržbu a opravitelnost.

Modely DX62R-7 a DX63-7 jsou ideální pro práci ve stísněných prostorech na projektech v oblasti stavebnictví, terénních úprav, inženýrských sítí, pronájmu, zemědělství, recyklace, zpracování odpadu a v mnoha dalších oblastech. Oba modely jsou poháněny novým dieselovým motorem D24 splňujícím požadavky Stage V, který poskytuje výkon 44,3 kW (59,4 k). Navzdory tomu, že motor D24 nabízí o 8 % vyšší točivý moment 26,5 kgm/min, stále má o 7 % nižší spotřebu paliva motoru. 

Modely DX62R-7 a DX63-7 využívají systém snímání zátěže, založený na novém hlavním regulačním ventilu s výsledným delším zdvihem šoupátka, který umožňuje lepší ovladatelnost a vynikající pracovní výkonnost ve srovnání s předchozími nahrazovanými modely. Došlo k výraznému omezení plýtvání energií a snížení tlakových ztrát o více než 30 %, což má za následek zvýšení tlaku v systému na 275 barů, lepší palivovou účinnost a nižší provozní náklady.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down