Nová pneumatika přichází na trh

Mitas, člen skupiny Trelleborg, uvádí na trh plášť 540/80R38 HCM, největší rozměr v rámci řady pneumatik High Capacity Municipal (HCM). Univerzální pláště HCM naleznou uplatnění na široké škále strojů, nejčastěji v komunálních službách. Konstrukce s ocelovým nárazníkem zajišťuje stabilitu při přesunech po silnici, přitom kaskádovitý tvar dezénových bloků, který je specifický pro pláště HCM, poskytuje optimální samočisticí vlastnosti a zvyšuje průchodnost v bahnitém terénu i sněhu.

„Do segmentu komunálních plášťů jsme vstoupili minulý rok,“ uvedl Pavel Kott, produktový manažer pro zemědělské pláště Mitas. „Úspěch řady High Capacity Municipal nám dal jasný signál, že tyto pláště splňují potřeby obcí, ale i podnikatelů v zemědělství a městských službách. Také proto jsme se rozhodli tuto řadu dále rozšiřovat a nabízet nové rozměry.”

Mitas nyní nabízí pět rozměrů plášťů HCM a další dva nové rozměry budou představeny na začátku roku 2017. Pláště Mitas HCM je možné využít jak na zemědělských, tak i stavebních traktorech, manipulátorech, překladačích, nakladačích apod., ale také na aplikacích využívaných jak v zemědělství a stavebnictví, tak i v lesnictví. Díky různé velikosti dezénových zubů a jejich zarovnání po obvodu vynikají nízkou hlučností a vibracemi. V zimě mohou být pláště Mitas HCM vybaveny hroty.*

Nový plášť Mitas 540/80 R 38 IND 172 A8 (167 D) HCM má rychlostní symbol D (65 km/h), může vézt náklad až 5985 kg, a to při huštění 3,2 baru a rychlosti 50 km/h. Mitas 540/80 R 38 HCM má průměr 1,83 metru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *