31.05.2022 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová Puma s líbivým designem

Na DOD Agrotecu 2022 nechyběly ani traktory Case IH. Sérii Puma CVX Drive reprezentoval nejvýkonnější model Puma 240 CVX Drive modelového roku 2021. Tyto traktory mají nejen nový design, ale i řadu vylepšení v oblasti ovládání, pojezdu či hydraulického systému.

Kabiny jsou upraveny pro ještě lepší ergonomii ovládání traktoru. Vstup do kabiny je koncipován nově, schůdky, převzaté od traktorů Case IH Magnum AFS Connect, usnadňují nastupování do kabiny. Kabina je vybavena držáky na inteligentní telefon a tablet a USB porty. Kvalitní zpracování interiéru kabiny s využitím kůže je v prémiové kvalitě.

U traktorů, agregovaných s čelním nakladačem, usnadňuje ovládání nakladače nový elektronický joystick. V jeho hlavici jsou ovladače pro integrované funkce, jako jsou reverzace traktoru či ovládání převodovky.

V zádi mají nové traktory Puma lepší možnost odložení horního táhla tříbodového závěsu a vylepšené, ještě robustnější koncovky hydraulických okruhů.

Modely Puma CVXDrive se dočkaly úprav v plynulé převodovce, která pochází z vývoje koncernu CNH v Belgii. Konkrétně se zlepšilo chování traktoru při změně směru jízdy, při zpomalování a akceleraci. Také citlivost pojezdového pedálu se změnila, takže jízda nyní přináší ještě lepší zážitek. Vylepšena byla také citlivost a rozeznávání polohy u Multicontrolleru.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down