24.12.2022 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová řada kolových rypadel přichází

Výrobce CASE oznamuje uvedení řady čtyř modelů kolových rypadel řady E, přičemž pátý, větší model se k této sérii připojí v budoucnu. Stroje budou vyráběny na základě stávající smlouvy o dodávkách s jihokorejským výrobcem Hyundai Construction Equipment.

Řada kolových rypadel CASE bude zahrnovat modely WX140E a WX160E s konvenční zádí, spolu s modely se zkrácenou zádí WX155E SR a WX175E SR. Tyto čtyři modely budou později doplněny konvenčním modelem WX210E.

Nová kolová rypadla nabídnou hladký provoz a maximální kontrolu díky osvědčeným hydraulickým systémům Bosch Rexroth Load Independent FlowSharing na čtyřech menších modelech. Samozřejmostí je dlouhá životnost, spolehlivost a perfektní způsobilost k přepravě po silnicích díky těžkým nápravám ZF a hydrostatickým převodovkám.

Zvýšená bezpečnost na pracovišti je poskytována díky velké kabině obsluhy s funkcí CASE Maximum View Monitor včetně kamer se zorným polem 360° a přídavnému zadnímu radaru. Maximální komfort je zaručen také díky tempomatu, volitelnému ovládání CASE RideControl či pomocí joysticku.

Provoz rypadel řady E je možný na celou řadu druhů bionafty, HVO a dalších syntetických paliv díky motorům Cummins Stage V, které nepotřebují recirkulaci výfukových plynů (EGR).

Nová kolová rypadla řady CASE E se mohou pochlubit osvědčenými vysoce kvalitními komponenty. Budou k dispozici v několika variantách uspořádání s několika kombinacemi předních a zadních shrnovacích radlic a předními či zadními podpěrami. V otázce výbavy si lze zvolit i provedení výložníku: na výběr je monoblok anebo dvoudílný hlavní výložník. To platí pro všechny stroje s výjimkou WX175E SR, který bude dodáván pouze s dvoudílným kloubovým výložníkem.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down