09.12.2021 | 11:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová řada pásových rypadel

Firma Doosan prezentovala novou řadu svých pásových rypadel DX-7. Nové jsou motory Stupeň V, inovován je hydraulický systém i ovládání strojů v kabině.

Nová řada pásových rypadel DX-7 byla prezentována na tiskové konferenci, vysílané online. Tam také firma připomněla pokračující vývoj svého řešení „Concept-X“, tedy revoluční vizi staveniště budoucnosti. Autonomní stavební stroje Doosan budou umět pracovat samostatně, bez přítomnosti strojníků, řízené robustní elektronikou. Zároveň budou disponovat samoučícímí schopnostmi nové generace. Takto lze zvýšit produktivitu práce v těžko přístupných areálech anebo v rizikových oblastech.

Novou řadu svých pásových rypadel DX-7 charakterizuje posun v oblasti produktivity, efektivity a bezpečnosti. Inovace posouvají všechny modely na novou úroveň. A to včetně malých minirypadel, jako je DX140LCR-7. Stroj má moderní design a přepracované zadní protizávaží. Nový klíček umí i dálkové odemykání dveří a startování motoru lze bez klíčku. Prostorná kabina je navržena nově, včetně nového DAB audiosystému – rádia + MP3 stereo přehrávače. Násada a výložník jsou optimalizovány pro práci ve městech.

Největším rypadlem je DX800LC-7 o hmotnosti 80 tun, poháněné motorem Perkins o výkonu 403 kW, tj. 548 k. Standardně se dodává se lžící o objemu 4,6 krychlového metru.

Nová řada rypadel Doosan DX-7.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down