19.03.2023 | 06:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky od italského výrobce

Italskou firmu Breviglieri založil v roce 1949 Oreste Breviglieri. Tento nadaný mladý podnikatel na vlastní oči pozoroval obtíže a těžkosti práce na polích a prokázal velké odhodlání, vyrábět stroje, usnadňující práci zemědělcům.

S pozoruhodnou předvídavostí navrhl novou koncepci zařízení v segmentu strojů pro zpracování půdy, poháněných vývodovým hřídelem, čímž významně přispěl k usnadnění přechodu z tradičního na mechanizované zemědělství. V průběhu let společnost pokračovala ve své tradici neustálých inovací produktů, což vedlo k udělení mnoha mezinárodních patentů. To umožnilo firmě Breviglieri expandovat a dosáhnout za hranice domovského státu. Společnost Breviglieri se postupně transformovala na podnik, který v současné době vyváží 75 procent své produkce do mnoha zemí po celém světě.

Dnes je Breviglieri značkou s vynikající pověstí pro svůj sortiment vysoce kvalitních produktů,  stejně jako pro stálý výzkum, růst svých lidských zdrojů, smysl pro odpovědnost a úzký kontakt se zákazníky a trhem. Do sortimentu Breviglieri patří půdní frézy, rotační brány, univerzální mechanické secí stroje a secí kombinace, mulčovače a technika pro údržbu zahrad.

Své produkty firma vystavovala na mezinárodní výstavě EIMA 2022 v Bologni. K novinkám patřila secí kombinace, tvořená mechanickým secím strojem a rotačními bránami Mekfarmer 150. K ukládání osiva do půdy sloužily dvoukotoučové secí botky s přítlačnými kolečky. Každá secí botka je samostatně zavěšena pro kopírování terénu. Další novinkou byly rotační brány Mekfold 500 PRO 800 o záběru celých osmi metrů. Brány byly osazeny vlastním podvozkem, což je výbava na přání. Řada Mekfold 500 PRO má i menší modely o záběru pěti a šesti metrů.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down