05.01.2018 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová služba - pneumatika s podpisem

Společnost Trelleborg představila na výstavě Agritechnica horké novinky nabízející nejnovější řešení klíčových výzev současného zemědělství. Kromě inteligentní pneumatiky ConnecTire a hybridní pneumatiky Pneutrac představila také zajímavý koncept pneumatiky s podpisem.

Chcete mít svůj podpis na pneumatice? Žádný problém. Společnost Trelleborg představila novou online službu, kdy pomocí konfiguračního nástroje TheTire můžete při objednaní pneumatiky přidat i své jméno nebo logo.
Trelleborg v tomto směru rozjel spolupráci se společností Valtra. Traktory Valtra jsou známé tím, že si je zákazník může navrhnout s různou konfigurací včetně barvy traktoru. Když si k tomu vybere i pneumatiky Trelleborg, může využít nové technologie YourTire a nechat si vyobrazit své jméno nebo logo na boční stranu pneumatiky. Nepotřebuje přitom objednávat pneumatiky zvlášť přes online systémy společnosti Trelleborg, jelikož možnost podepsaných pneumatik je přímo v nabídce specifikace traktoru Valtra Unlimited.

Maurizio Buonopane, ředitel pro obchodní vývoj ve společnosti Trelleborg Wheel Systems, vysvětlil; "Stejně jako všechny naše inovace, i YourTire má své kořeny v požadavcích našich zákazníků. YourTire nabízí zákazníkům něco jedinečného; pneumatiku, která poskytuje vynikající výkon i personalizaci produktu”

Na stánku Trelleborg u na výstavě Agritechnica byla vystavena pneumatika IF900 / 65R46 TM1000 High Power s názvem Blunk.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down