24.01.2023 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová speciální výbava kolových nakladačů

Společnost Doosan uvedla na trh novou sadu pro svou oceňovanou řadu kolových nakladačů DL-7, určených pro zpracování odpadu a recyklaci. Práce v odpadovém hospodářství často zahrnuje prostředí s polétavým prachem, nečistotami a jinými nebezpečnými částicemi a materiály.

Některé z prvků pro ochranu obsluhy a stroje budou k dispozici i jako volitelné příslušenství, takže si zákazníci budou moci vybrat sadu dle vlastního výběru, a přizpůsobit tak své kolové nakladače konkrétním aplikacím. Společnost Doosan také připravuje poprodejní verzi sady pro ty zákazníky, kteří se rozhodnou nainstalovat sadu až po nákupu stroje.

S novou sadou bude obsluha na těchto pracovištích moci pracovat bezpečněji a s větší jistotou a společnost Doosan navíc ve standardní výbavě poskytuje kondenzátor klimatizace se širšími žebry, který usnadňuje čištění a údržbu.

Sada pro zpracování odpadu a recyklaci dokonale ladí s dalšími prvky řady čelních kolových nakladačů DL-7, jako je vzduchový kompresor, prodloužené rameno, rychloupínač pracovního nářadí, transparentní lžíce a další. Pro zajištění maximálního výkonu a všestrannosti jsou všechny nové kolové nakladače DL-7 standardně vybaveny přídavným hydraulickým okruhem s nastavitelným průtokem a funkcí stálého průtoku, což zajišťuje konstantní průtok pro hydraulicky poháněná přídavná zařízení. Nová sada vyvolala minulý měsíc velký zájem návštěvníků stánku společnosti Doosan na veletrhu Bauma, kde byla poprvé představena, nainstalována a vystavena na kolovém nakladači DL280-7 nové generace.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down