19.07.2022 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová velká žací kombinace

Na svých tiskových dnech v Rakousku firma Pöttinger prezentovala novou žací kombinaci Pöttinger NovaCat V 10000. Nová kombinace nabízí vysokou plošnou výkonnost s nejlepším možným kopírováním nerovností a díky inteligentní technice i maximální provozní spolehlivost.

NovaCat V 10000 je k dispozici se závěsem pro čelní žací stroj se záběrem 3,0 m nebo 3,5 m. Dosažitelný maximální pracovní záběr činí 9,62 m nebo 10,02 m. Pro slučování řádků může být Novacat V 10000 volitelně vybavený osvědčenými příčnými shazovacími pásy Collector nebo příčnými šnekovými dopravníky Cross Flow.

Novinka v rozsáhlém sortimentu žacích kombinací firmy Pöttinger se pyšní rozsáhlými inovacemi v oblastech elektroniky a hydrauliky. Díky tomu je tento stroj výjimečně přizpůsobivý a snadno se ovládá. Hydraulické válce integrované v prodlužovacích ramenech posouvají žací lištu na každou stranu až o 370 mm. Zajišťují tak optimální překrytí a tím dokonalou kvalitu sečení na svazích i v zatáčkách a maximální pracovní záběr pro sečení s maximální výkonností při přímé jízdě.

Odlehčení každé žací jednotky se automaticky přizpůsobí pracovnímu záběru, což napomáhá pro čistou sklizeň a nejlepší kvalitu píce. Navíc se výrazně snižuje opotřebení i spotřeba paliva. Toto automatické nastavení je pro NovaCat V 10000 dostupné na přání.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down