14.09.2015 | 04:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová výrobní hala začne brzy vyrábět

Společnost OPaLL-AGRI, s. r. o., slavnostně otevřela novou výrobní halu a lakovnu. Akce se zúčastnil i ministr zemědělství Marian Jurečka, který se do Dolních Životic přijel podívat nejen jako hlavní představitel sektoru zemědělství, ale i jako majitel dvou strojů od firmy OPaLL-AGRI. V rámci komentovaných prohlídek se přes 400 účastníků slavnostního otevření dozvědělo, jak bude výroba v hale probíhat a pak si mohli stroje pro zpracování půdy prohlédnout při práci přímo na poli.

Společnost OPaLL-AGRI, s. r. o., je tradičním českým výrobcem zemědělské techniky. Zaměřuje se na výrobu strojů pro zpracování půdy i opotřebitelných náhradních dílů s vysokou kvalitu a přesností dílenského zpracování. Opotřebitelné náhradní díly vyrábí ze speciální otěruvzdorné oceli, která jim dodává potřebnou kvalitu a dlouhou životnost i ve velmi abrazivních půdních podmínkách.

Nová hala zrychlí montáže

„Impulsem k vybudování tříloďové haly o ploše pět tisíc metrů čtverečných byla snaha o další rozšiřování firmy. Poptávka po našich strojích neustále stoupala, a když jsme ji nestíhali vykrývat, rozhodli jsme se pro investici do nové výrobní haly v nedalekých Dolních Životicích,“ řekl vedoucí prodeje a marketingu Petr Jedlička. Hala více centralizuje výrobu, což má vliv i na logistiku a zrychlení montáže. Posílily se montáže strojů a zvětšila se i lakovna, zmodernizovala se kalírna a kovárna, vzniklo i nové svářečské pracoviště a CNC obráběcí centrum. Hala je 72 m široká, má tři lodě o šířce 24 metrů a je 66 metrů dlouhá, vysoká je 10, 5 metru. „Nová výrobní hala a lakovna je přínosem pro celý Moravskoslezský region, protože přinese dvacet nových pracovních míst,“ řekl Petr Jedlička.*

Více informnací bude zveřejněno v některém z příštích čísel týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down