28.02.2023 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová značka, nová cesta do budoucnosti

Před pár týdny oznámil Doosan Infracore (DI) změnu značky stavebních strojů z Doosan na DEVELON. V rámci představení nové značky DEVELON proběhla v pondělí ráno virtuální konference “Online Showcase”. V průběhu konference bylo ukázáno několik videí ohledně nové značky. Její principy a svoji vizi vysvětlil divákům přímo globální CEO, Seung-Hyun Oh.

Hyundai Doosan Infracore odhalil novou značku 18. ledna a při té příležitosti oznámil nový začátek. Na novou cestu se značka DEVELON vydává s novými vizemi, cíli a závazky. Značka DEVELON vznikla spojením dvou slov Develop (vývoj) a Onwards (směřující vpřed). Seung-Hyun Oh řekl, že pod novou značkou budou probíhat neustále inovace.

Hyundai Doosan Infracore nechtěl jen změnit značku; svět prochází změnami, kdy se objevují elektricky poháněné stroje a produkty se zaměřením na uživatele či autonomně pracující stroje. S novou značkou chce výrobce učinit pořádný skok kupředu a upevnit svou pozici na trhu. Pod značkou DEVELON budou uvedeny nové produkty a inteligentní řešení pro stavebnictví. Budou přitom využity zkušenosti, které Hyundai Doosan Infracore nasbíral od roku 1937, kdy s výrobou stavební techniky začal. Své stroje exportuje do celého světa. Nová značka DEVELON zůstává stále zaměřena na splnění potřeb zákazníků prostřednictvím svých produktů a inovací.

To, co uživatelé na strojích Doosan oceňují, je jejich velký výkon, dlouhá životnost, spolehlivost, intuitivní, jednoduché a bezpečné ovládání a vynikající účinnost ve využívání paliva. Výrobce také poskytuje servis a podporu zákazníkům. Hyundai Doosan Infracore pracuje na vývoji strojů s elektrickým pohonem, stejně jako na svém unikátním řešení „Concept-X“, tedy autonomních stavebních strojů bez obsluhy.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down