Nové adaptéry se představí v Hannoveru

Společnost Geringhoff se zaměřuje na vývoj a výrobu sklopných obilních lišt a adaptérů pro sklizeň kukuřice a slunečnice. Své produkty prodává po celém světě a je s nimi možné vybavit všechny značky sklízecích mlátiček.

Na výstavu Agritechnica si firma připravila premiéru adaptéru Freedom pro sklizeň kukuřice. Další novinkou, která se na výstavě objeví, bude široká flexibilní žací lišta TruFlex Razor poprvé s asistencí vzduchu určená pro sklizeň řepky a nebude chybět ani inovovaný adaptér SunLite pro sklizeň slunečnice.

Úzké řádky kukuřice

Novinkou společnosti Geringhoff je kukuřičný adaptér Freedom určený pro porost kukuřice s úzkými řádky. Díky nové konstrukci lišty je optimalizován plynulý tok rostlin do sklízecího stroje, redukují se ztráty, zvyšuje se výnos a minimalizuje se ucpání stroje.

TruFlex Razor pro sklizeň řepky

Nový adaptér pro sklizeň řepky získal své jméno proto, že pole umí doslova „oholit“. Pružný rám, přiháněč i žací lišta přináší adaptér skvěle kopírující terén a to všechno při pracovní šířce 12 m. Novinkou je také asistence vzduchu, kdy přesný proud vzduchu namířený na žací stůl nedovolí semenům řepky odskočit, nýbrž je pomáhá transportovat do stroje. Výsledkem je lepší výnos v důsledku menších ztrát.

Efektivní sklizeň slunečnice

Hlavním požadavkem při sklizni slunečnice je jemná a šikovná manipulace s materiálem. To lišta SunLite zvládá velmi dobře. Prsty adaptéru bezpečně vedou rostliny vstříc žací liště a integrovaný chytač zrn minimalizuje ztráty. I další konstrukce zajišťuje, že je s rostlinou zacházenojako v rukavičkách. Adaptér SunLite Horizon má navíc integrovaný horizontální rotor s noži, které díky velké rychlosti přinášejí čistý řez za všech podmínek.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *