04.06.2022 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové funkce s terminály CCI ISOBUS

Jedním ze zakladatelů iniciativy Competence Center ISOBUS, z níž vzešly moderně pojaté ISOBUS ovládací terminály  CCI 800 a CCI 1200 i nový ISOBUS joystick CCI A3, byla firma Kuhn. Později se pak – jako partner DKE-Data – stala jedním z hnacích motorů při vývoji platformy agrirouter. Vzniklo tak vhodné prostředí pro výměnu dat mezi zemědělskými stroji, terminály a softwarovými produkty  – nezávisle na výrobci.

Stroj, jeho terminál a software na počítači mohou fungovat jako jeden systém, který se napojí na agrirouter, a pak je možné z tohoto systému na další uzavřený systém přenášet data bezpečně, rychle a jednoduše – bez nutnosti existence dalších komunikačních rozhraní. Samozřejmě bude možný i přenos dat opačným směrem.

Zákazníci firmy Kuhn mají přes zákaznickou platformu MyKuhn přístup ke službě Kuhn Connect. Tak mají k dispozici dvojici řešení – Kuhn CCI Connect Lite a Kuhn CCI Connect Pro.

Pokud uživatel propojí ISOBUS terminál CCI 800 nebo CCI 1200 pomocí WLAN-modulu a inteligentního telefonu s internetem, získá prostřednictvím účtu na MyKuhn přístup k celé řadě funkcí. První z nich má název CCI Remote View. Tento nástroj umí zobrazit to, co se zobrazuje na ISOBUS terminálu v traktoru, na obrazovce počítače v kanceláři, inteligentním telefonu anebo na tabletu. Díky tomu může další člověk kontrolovat průběh prací na dálku, aby se přesvědčil o tom, že obsluha stroje nepotřebuje například pomoc s ovládáním. Druhá funkce má název Online CCI Update. Jakmile je k dispozici nová verze software pro ovládací ISOBUS terminál CCI 800 anebo CCI 1200, objeví se na obrazovce upozornění. Obsluha tak s tímto updatem profituje z možnosti využívat nejnovější aktualizace a korektury pro svůj terminál.

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 7/2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down