15.11.2022 | 06:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nově i se stroji z oblasti komunální a zahradní techniky

Po úspěchu na severoamerickém trhu je nyní řada inovativních zařízení Bobcat pro obor komunální a zahradní techniky (GME, ground maintenance equipment) k dispozici zákazníkům v Evropě, na Středním východě a v Africe (tj. v regionu EMEA). Tato novinka byla oznámena na veletrhu Bauma 2022, který proběhl v německém Mnichově.

Gul Nalcaci, Senior Product Manager pro zařízení GME, uvedla: „Cílem značky Bobcat je dostat se mezi tři nejlepší výrobce zařízení GME v Evropě. Abychom tohoto ambiciózního cíle dosáhli, uvádíme na trh naše stroje na údržbu terénu, a to v celém regionu. Nabídka strojů Bobcat pro region EMEA bude zahrnovat kompaktní traktory, sekačky s nulovým otáčením a zařízení pro úpravu trávníků, které doplní stávající pásové mininakladače a malé kloubové nakladače.

Bobcat nabízí tři platformy kompaktních traktorů – řady 1000, 2000 a 4000 – které zahrnují celkem devět nových modelů zkonstruovaných pro potřeby zákazníků v regionu EMEA. Jednotlivé modely se liší velikostí a výkonem motoru s možnostmi volby mezi mechanickou a hydrostatickou převodovkou a také mezi přístřeškem (ROPS) a kabinou. Kompaktní traktory Bobcat mohou být vybaveny předními středovými a zadními přípojkami a vývodovými hřídeli. Standardním vybavením všech druhů čelních nakladačů je osvědčený systém Bob-Tach, který uživatelům umožňuje snadné přepínání příslušenství pro různé práce a přináší tak jejich uživatelům větší hodnotu a všestrannost použití.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down