05.07.2022 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové produkty a technologie na veletrhu Bauma

Stánek Bobcat na letošním veletrhu Bauma přinesl ukázky nejnovějších kolových a pásových nakladačů včetně čtyř nových minirypadel v hmotnostní kategorii 5 až 8 tun. Návštěvníci viděli řadu R nejnovějších teleskopických manipulátorů, produkty pro lehké hutnění a mnoho nových druhů příslušenství.

Na veletrhu proběhly premiéry nových strojů a Bobcat představil nejnovější vývoj v oblastech elektrifikace, digitalizace, autonomního řízení a gamifikace. Bobcat na Baumě 2022 představil nové nakladače řady R S86 a T86, koncept  Čtyřpásové stroje – finalista ocenění Bauma za inovaci, koncept T7X – první plně elektrický kompaktní pásový nakladač na světě, koncept Průhledný dotykový displej OLED a koncept Minirypadlo E35 s elektronickým řízením.

Nové nakladače řady R – smykem řízený nakladač S86 a kompaktní pásový nakladač T86 - nahrazují předchozí stroje řady M 700 a 800 a doplňují stávající řadu nakladačů R. Díky silnějšímu motoru a vyššímu hydraulickému výkonu jsou stroje Bobcat S86 a T86 nejvýkonnějšími kompaktními nakladači, jaké společnost kdy vyrobila. Oba stroje využívají osvědčený motor Bobcat 3,4 l splňující normu Stage V – s výkonem 78 kW (105 HP) při 2600 ot/min.

Jedním z nejzajímavějších nových aspektů modelů S86 a T86 je, že oba stroje mají poprvé tři různé výstupy přídavného hydraulického okruhu. K dispozici je standardní konfigurace zajišťující průtok 87 l/min pro aplikace, jako je přeprava a manipulace, nebo tam, kde se používají příslušenství s nízkým hydraulickým průtokem. Bobcat také nabízí dvě další možnosti hydraulického výkonu s využitím nového čerpadla s elektronickým řízením zdvihu (EDC): funkci vysokého průtoku 138 l/min a novou unikátní funkci Super Flow, která přídavný průtok dále zvyšuje až na 159 l/min.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down