02.05.2014 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové stroje a prodloužení záruky

Společnost Ravak, Strojírny Rožmitál je českou výrobní firmou produkující stroje na slizeň pícnin. V jejím sortimentu mohou zákazníci nalézt žací stroje, obraceče i shrnovače. Svůj sortiment nabízí v osmnácti zemích Evropy a export tvoří 70% celkové produkce. Na stánku na výstavě Techagro 2014 prezentovala společnost tři hlavní novinky.

Byla jimi jednak nová čelní žací lišta a dvourotorový shrnovač SP -852H, který vzhledem k rozměrům výstavní plochy nebyl vystavován. Novinkou je také poskytování pětileté záruky na patentovaný kulisový mechanismus, který je ve strojích ROZMITAL již od roku 1998.

Žací stroje má společnost Ravak, Strojírny Rožmitál ve svém portfoliu pět let, ale sortiment se stále rozrůstá. Čerstvou novinkou je čelní žací lišta SC 300 a SC 300 C s pracovním záběrem 3,01 m. Písmeno C značí přítomnost kondicionéru. Dopravní šířka nepřekročí 2,88 m takže s lištou není problém se pohybovat po komunikaci. Celá lišta je montována přímo v továrně společnosti a dosahuje tak velké životnosti a spolehlivosti. Vyniká velmi dobrou kvalitou řezu a výborně kopíruje terén. Oboustranné upevnění lišty tvoří s rámem tuhý celek a plazy jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Lišta je nadlehčována pomocí válcových pružin a proti přetížení chrání stroj třecí spojka umístěná na kardanu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down