Nové traktory mají rozšířenou nabídku výbavy

Firma Fendt nabízí na našem trhu ucelený sortiment traktorů s plynulou převodovkou Vario, sklízecích mlátiček, řezaček a závěsné techniky. Svůj sortiment inovovala a pro rok 2017 přichází s četnými novinkami ve všech oblastech. Jednou ze zajímavých novinek jsou traktory řady 500 Vario.

Svou řadu 500 Vario vyrábí Fendt již dlouho a traktory představují vhodné pojítko mezi kompaktními modely řady 300 Vario a velkými traktory řady 800 Vario. Jedná se o čtyřválcové traktory, jejichž výkon motoru se pohybuje v intervalu od 125 do165 k. Kromě svého komfortního ovládacího konceptu a kabiny VisioPlus s rozšířeným výhledem směrem nahoru budou moci být vybaveny další výbavou na přání, která se osvědčila při nasazení traktorů vyšších modelových řad.

Nové traktory řady 500 Vario splňují emisní limity normy stupeň IV. K jejich pohonu slouží čtyřválcový motor Deutz se zdvihovým objemem 4,04 l, vstřikováním common rail a osvědčenou technologií SCR firmy Fendt. Motor je doplněn o Coated Soot Filter, který nabízí výhodu pasivní regenerace bez přídavného vstřikování paliva do výfukového potrubí.

Ve variantě traktoru ProfiPlus nabízí AGCO/Fendt na přání nový navigační systém VarioGuide. Zákazník má možnost volby mezi dvěma rozdílnými přijímači signálu. Pro traktory 500 Vario jsou nabízeny také známé Varioterminály 7-B a 10.4-B v optice inteligentních telefonů.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství 1/2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *