25.01.2023 | 06:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové webové stránky zavedou do budoucnosti

Digitální, interaktivní a plný nového obsahu, nový web společnosti BKT byl navržen tak, aby se každý uživatel zapojil do skvělé rodiny BKT. Web má něco pro obsluhy strojů a koncové uživatele prostřednictvím účtů z první ruky, případových studií a vizionářských prezentací produktů, s rozsáhlými novými stránkami věnovanými otázkám udržitelnosti.

Nové webové stránky BKT jsou nyní po důkladném restylingu a redesignu online. Od interaktivní grafiky až po multispecializovaný obsah, nová platforma poskytuje uživatelům pohodlné a uživatelsky přívětivé prostředí bez nedostatku exkluzivního obsahu, účtů z první ruky a neustále aktualizovaných informací.

Webové stránky BKT představují inovativní a integrované centrum. Každá produktová stránka je obohacena o konzistentně podrobné a užitečné informace, včetně videí o produktech v akci, datových listů, exkluzivních případových studií a poznatků, které pomáhají uživatelům vybrat nejlepší pneumatiky pro jejich potřeby.

Přepracovaná estetika webových stránek následuje nejnovější digitální trendy a zároveň zachovává identitu značky BKT. Vše je mnohem více vizuální a fotografické, snaží se vyjádřit charakteristické hodnoty BKT a firemní cíle pouze prostřednictvím snímků.

Nové internetové stránky obsahují konkrétní centra pro tři hlavní sektory: zemědělství, OTR a průmysl. Segmentace, která umožňuje uživatelům plně se ponořit do svého oboru prostřednictvím multispecializované navigace a exkluzivních informací, včetně produktů, událostí a aktualizovaných zpráv.

Sekce blogu, klíčová část webových stránek BKT, zůstává prominentní, ale s novým vzhledem a stylem, s týdenními postřehy přímo vyprávěnými hlasy zaměstnanců BKT. Kromě představení vesmíru BKT vede blog uživatele prostřednictvím čtení zpráv, rozhovorů a kuriozit, které fascinují každého, kdo chce být součástí velké rodiny BKT a v neposlední řadě zůstat aktuální o novinkách a trendech v oboru.*

Podívejte se na nové webové stránky BKT: bkt-tires.com

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down