Novinka v dopravní technice

Německá společnost TEBBE je známá svými kvalitními rozmetadly, která se řadí mezi nejpokrokovější a nejstabilnější stroje na evropském trhu.

Přímým dovozcem dopravní techniky TEBBE do České republiky je společnost PEKASS a. s. Ta si pro letošní rok připravila pro své zákazníky novinku, která je zaměřena na zpracování statkového hnoje a kejdového hospodářství s typovým označením MS 140.

Přednosti rozmetadla MS 140

V čem tkví přednosti nové MS 140 oproti starším typům rozmetadel? Vůz má jednonápravový podvozek s velkým průměrem kola, které má za účinek snížení valivého odporu a kónickou vanu s nízko uloženým těžištěm. Celková hmotnost rozmetadla je 14 000 kg a užitné zatížení je 9 000 kg, objem je 14 m³.

Vyzkoušeli jsme jej v terénu a přesvědčili se o precizním rozmetání různých materiálů, jakými jsou např. chlévská mrva, komposty, slepičina, vlhčený vápenec, kaly aj. Kvalitní a bezchybnou práci rozmetadla zajišťuje rozmetací ústrojí, které se skládá z dvou frézovacích válců Ø 650 mm, z rozmetacího ústrojí 1 500 mm a 2 kusů rozmetacích talířů Ø 1 000 mm / 4 lopatky.

Zájemcům o předvedení se budou rádi věnovat zástupci na jakékoliv pobočce PEKASS a. s.

 

Ing. Michal Sechter

produktový manažer TEBBE

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down