Novinky firmy Garnea představeny na Zemi živitelce

Společnost Garnea a. s., výhradní dovozce strojů Deutz-Fahr do České republiky, představila své novinky na Zemi živitelce v Českých Budějovicích. Značka Deutz-Fahr patří do trojice největších světových výrobců traktorů a je pro mnohé zemědělce synonymem kvality a spolehlivosti. Nejsou to však jen traktory, v sortimentu firmy Garnea a. s. jsou také manipulátory a sklízecí mlátičky, o nichž firma v rámci výstavy poskytla odborné informace.

Jednou z novinek firmy GARNEA a.s je nová generace traktorů Deutz-Fahr řady 6. Tato řada se vyznačuje velkou univerzálností, nabízí modely s krátkým rozvorem, které jsou více kompaktní a snadno ovladatelné. Sestává z celkem 6 typů traktorů, včetně největšího modelu 6215. Na Zemi živitelce byl představen zástupce nové řady 6,  model 6165 TTV . Kromě moderního designu, který zaujme hned na první pohled, je traktor vybaven novým systémem odpružení poskytující ještě vyšší komfort. Návštěvníky Země živitelky zaujal zajímavý design blatníku a nový, nezaměnitelný vzhled kapoty a palubních zařízení. Traktor může mít čtyřválcový či šestiválcový motor se čtyřventilovým rozvodem v hlavách válců o vysokém, konstantním výkonu.

Obsluha jistě ocení inovovanou kabinu, poskytující pohodlí a optimální pracovní podmínky. Traktory nové generace řady 6 zkrátka disponují prvotřídní technologií ve všech aspektech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *