06.11.2015 | 01:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky firmy Vogel&Noot

Několik novinek bude na veletrhu Agritechnica prezentovat firma Vogel&Noot. Mezi nimi bude například nová generace otočných nesených pluhů Hélios 400, vyráběná se čtyřmi až sedmi orebními tělesy. Pluhy mají lehčí a pevný rám, široké opěrné kolo, novou otočnou hlavu i slupice a též nové odhrnovačky orebních těles. Podle výrobce by pluhy své kvality měly prokázat zejména při práci ve svazích a pro agregaci se v závislosti na počtu orebních těles a typu zpracovávané půdy hodí traktory s výkonem 180 až 400 k.

Terra Disc pro 1200 je vyráběn se záběrem až 12 m a jedná se krátké talířové brány s vykrajovanými talíři o průměru 610 mm uloženými po dvojici na jedné slupici. Velká vzdálenosti talířů i světlost rámu dovolují vysokou pracovní rychlost bez rizika ucpání. Pro dopravu je stroj plně hydraulicky sklopný na šířku 3 m a výšku 4 m.
Terra Maxx je nový lehký kultivátor, určený zejména pro předseťovou přípravu a vyráběný se záběrem od 4 do 6 metrů. První pracovní sekcí je pružný smyk za ním následují čtyři řady radliček s velkými rozestupy a poté pracuje pěchovací válec, doplněný zavlačovacími prsty.
Vogel&Noot Pharos 4600 je novým postřikovačem s nádrží o objemu 4600 l nesenou na rámu se vzduchem odpruženou a řízenou nápravou se zátěžovým regulátorem vzduchových brzd. Postřikovač umožňuje aplikační rychlost až 18 km/h. Nejnovější terminál Maxi 3.0 od firmy Müller Elektronik má několik nových, volitelných funkcí (např. pneumatické přepínání jednotlivých trysek, Distance Control II pro udržování světlé výšky ramen nad porostem v členitém terénu, Trail Control s X čidlem pro řízenou nápravu, atd.). Postřikovací ramena lze rozdělit až na  18 sekcí.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down