Novinky napříč sortimentem

Společnost Massey Ferguson chystá na výstavu Agritechnica několik novinek. Do sortimentu červených traktorů přibudou tři modely série MF4700 s kabinou. Inovace proběhly také u sklízecích mlátiček. Stroje Activa se dočkaly nových pohonných jednotek. Zajímavostí je rovněž uvedení kompletního sortimentu závěsných strojů pro sklizeň píce na trh.

V Hannoveru se poprvé představí tři modely traktorů globální série 4700 ve verzi s kabinou. MF 4707, MF 4708 a MF 4709 uspokojí poptávku po jednoduchých a přitom komfortních a moderních traktorech ve výkonové třídě 75 až 100 koní. Největší novinkou je zcela nová kabina, která byla vyvinuta přímo pro traktory MF 4700 a je vyráběna v Beauvais. Komfortní pracovní prostředí s velmi dobrým výhledem, rovná podlaha se zavěšenými pedály, ergonomicky řešené rozložení ovládacích prvků, to vše zajišťuje snadnou a bezpečnou práci s novými traktory.

V oblasti sklizňové techniky budou na výstavě prezentovány sklízecí mlátičky MF Activa 7340 a MF Activa 7344 s novými motory. Menší z nich MF Activa 7340 je nově osazena čtyřválcovým motorem se zdvihovým objemem 4,9 l a větší MF Activa 7344 s šestiválcovým motorem se zdvihovým objemem 7,4 l.

Massey Ferguson bude na evropském trhu nabízet stroje pro sklizeň píce. Tento sortiment je vyvíjen a produkován v německé továrně Feucht a představuje kompletní nabídku strojů linky sklizně píce. Stroje budou distribuovány i servisovány stávající sítí prodejců.
Novinkou je uvedení nového systému ProCut  pro lisy na hranolové balíky MF 2200. Přepracován byl robustní rotor o průměru 650 mm s prsty do V a také uložení nožů řezacího ústrojí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *