Novinky pro další sezónu odhaleny

Na začátku září uskutečnil výrobce John Deere představování novinek, s nimiž přijde na trh v roce 2017. Akce proběhla v prostorách výrobního závodu v německém Bruchsalu. I přes obtížnější situaci na trhu zůstává John Deere ohledně vývoje ve svých klíčových oblastech optimistou.

Sortiment strojů doplňují nové lisy na válcové balíky a nové traktory nižší výkonové třídy řady 5R a 5G. Nabídka strojů pro velké podniky či poskytovatele služeb se rozšířila o nové typy sklízecích mlátiček řady W a T a v oblasti traktorů o model 8400R, nejvýkonnější typ řady 8R. Kromě toho John Deere nabízí i vylepšené spojení strojů díky novému přijímači StarFire 6000, který je významným komponentem řešení FarmSight.

John Dere dále pokračuje v rozvoji a zdokonalování své prodejní sítě. Například v Německu se síť obchodních zastoupení značně zahustila, a zároveň i specializovala. Díky tomu, a díky nástupu strategie FarmSight, je možné lépe reagovat na přání zákazníků a nabídnout rozšířenou paletu služeb. Prostřednictvím telematiky JD Link a systému dálkového přístupu na terminál stroje v kabině RDA má specialista prodejce možnost provést kontrolu například správného nastavení u sklízecí mlátičky a doporučit nastavení vhodnější. Díky tomu může být dosaženo vyššího využití instalovaného potenciálu tohoto výkonného stroje a vyšší průchodnosti zrna při shodné nebo ještě vyšší kvalitě práce. Telematiky mohou využívat i pracovníci servisu, kteří mohou objednat náhradní díly včas či servisní prohlídky v předsezónním období.*

Více informací v časopise Mechanizace zemědělství 10/2016.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *