25.06.2022 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky pro další sezónu představeny

Burgenlandsko je nejvýchodnější rakouská spolková země, ležící podél rakouské hranice s Maďarskem. Rovinatá krajina je protkaná mnoha větrnými elektrárnami. Prosperuje tam celá řada zemědělských podniků se smíšeným zaměřením. Na jednom takovém podniku zorganizovala firma Pöttinger prezentaci novinek pro následující sezónu.

V pěkně upraveném prostředí farmy, hospodařící na výměře 1400 hektarů zemědělské půdy, mohla proběhnout statická prezentace strojů na jednotlivých stanovištích, doplněná i praktickými ukázkami.

Na úvod akce sdělili zástupci vedení společnosti Pöttinger přítomným zástupcům odborných periodik informace o hospodářském výsledku firmy. V hospodářském roce 2020/21 společnost Pöttinger opět dosáhla nejvyšších tržeb v historii se 405 miliony EUR, čímž poprvé překročila hranici 400 milionů. S nárůstem o 11 procent ve srovnání s předchozím rokem úspěšný trend pokračuje. S exportní kvótou 88 procent zůstal stupeň internacionalizace výrobce zemědělských strojů na stejně vysoké úrovni. Základ úspěchu tvoří 1 929 vysoce motivovaných zaměstnanců, kooperativní partnerství s prodejními organizacemi a investice do továren na výrobu inovativních produktů.

Pöttinger, specialista na píci a půdu, má vysokou úroveň inovativnosti, která je do značné míry dána mnohaletými zkušenostmi a poháněna vynalézavým duchem. Nabídka produktů je praktická a různorodá, sortiment dokáže pokrýt potřeby malých farem i velkých zemědělských podniků. 

Videoukázka přibližuje sklápění nového neseného desetirotorového obraceče Hit V 11100 do transportní polohy.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 8/2022.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down