Novinky pro větší i menší farmy

Hardi představí na Agritechnice nový samojízdný postřikovač ALPHA evo s větším zásobníkem na postřikovou kapalinu a pro menší zemědělce je přichystána nová série nesených postřikovačů Mega. Hvězdami expozice budou také postřiková ramena. Na stánku návštěvníci najdou jednak inovovaná postřiková ramena DeltaForce a také Twin Force. Hardi nezaostává ani v oblasti elektroniky a na Agritechnice bude prezentovat další generaci IsoBus terminálů.

Samojízdný postřikovač i nesená série
Nový samojízdný postřikovač ALPHA evo se přesně hodí na velké farmy nebo do podniků konající služby. Novinkou je totiž nádrž o objemu 5000 l, takže s novým postřikovačem budou moci farmáři déle pracovat a lépe tak využít čas. Novinkou je také pneumatický systém odpružení podvozku Air-Ride, který je převzatý s postřikovačů Saritor. Jeho principem je možnost individuálního pohybu kol přední nápravy. Různý rozchod se hodí hlavně v podnicích konající služby, protože na různých pozemcích může být různá šířka kolejových řádků. Inovovaný ALPHA evo nabízí hydraulicky nastavitelný rozchod kol a to od 1,8 do 2,8m.
Inovovaným sortimentem jsou nesené postřikovače Mega. I u nich je trendem stále se zvětšující stroje. Největší model série Mega se může pochlubit objemem nádrže 2200l. Přepracován byl i design, postřikovací systém a závěs ramen. Stroje mohou být vybaveny rameny od 20 do 28 m.

V nabídce dva terminály
Nová generace IsoBus terminálů HC 8600 a HC 9600 přináší větší kapacitu, nové možnosti přenosu dat i některé nové funkce. Zesíleno bylo osvětlení displeje, tak aby nebyl problém s přehledností ano v noci. V neposlední řadě je novinkou i nová anténa, díky níž může být postřikovač naváděn ještě precizněji.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *