Novinky rozmetadel Rauch

Společnost Rauch je tradiční výrobce aplikační techniky. Na výstavu Agritechnica si připravila několik zajímavých novinek a dokonce získala zlatou medaili za společný projekt na komplexním inteligentním systému pro hospodaření s živinami. Zajímavým systémem, kterým Rauch do projektu přispěl, je analýza živin v kejdě na principu spektrometrie. To ale není zdaleka všechno. Společnost bude prezentovat například systém Discan, který umí odhalit nevhodný rozmetací disk, inovovaný rozmetací systém Axmat, nebo inovované a nové stroje, jako je TW85,1, Axis 2, Linux či AirGreening 6,1.

Inovovaný Axis
Na výstavě Agritechnica bude představeno inovované rozmetadlo Axis.2.  Těšit se u něj můžeme na nový elegantní design, inovovaný systém EMC a VariSpread, neboli systém pro ovládání sekcí. V nabídce budou tři modely Axis 20.2, 30.2 a 50.2.
Systém EMC je v sortimentu společnosti již dlouho zakořeněný a nabízí farmářům přesné dávkování hnojiva. Nepracuje na principu vážen,í nýbrž na principu poznání, že hnací točivý moment rozmetacího disku je proporcionální k průtoku hnojiv. Další generace systému EMC-2 je ještě přesnější, jednodušší a práce s ním je pohodlnější a bezpečnější. EMC -2 začíná kalibrovat dávku automaticky a prakticky okamžitě po zahájení práce.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *